Kalendář

Krajina Bytí 2020

Společně s kamarádem fotografem Milanem Strachotou jsme pro vás připravili nástěnný kalendář pro rok 2020 z našich krajinářských fotografií ve formátu A3.

Od zasněžených horských lesů, přes parky a výhledy romantické Prahy, mořská pobřeží a říční meandry, až po skalní města obklopená podzimními barvami listnatých lesů. Kalendář je především celoroční galerií krás přírody a namísto pouhého ukazatele dnů a měsíců dostanete předmět zkrášlující prostor kolem vás.

Ozdobte svou zeď, ať už doma či v kanceláři, fotkami krásných krajin, jež vás budou provázet ročními obdobími.

Kalendář je ve formátu A3 na šířku, vytištěný na lesklý křídový papír 200g/m2 a se spirálou a háčkem na pověšení.

Cena: 280,- Kč / ks

Doprava: Primárně osobní převzetí na Praze 6 (případně také Praha 8 nebo Kladno a okolí) s platbou v hotovosti, případně předem bankovním převodem.

Kalendář posíláme také poštou, kdy se k částce připočítává 125,- Kč poštovné (doporučený balík s dodejkou) a 25,-Kč balné.

Objednávky můžete vyplnit pomocí formuláře níže, přičemž cca 29.11. je nejzazší termín pro objednání. Následně bude zadána výroba kalendářů, abych je stihl rozeslat a předat do Vánoc.

Do výroby bude zadáno přesně tolik kusů, kolik si objednáte, z toho důvodu je nejpozději v den uzavření objednávek nutno zaplatit bank. převodem zálohu 100,- Kč / ks. Před samotným odesláním kalendáře je pak nutné doplatit celou částku. Info k platbě budu zasílat zájemcům obratem po odeslání objednávky.

Kalendář Krajina Bytí 2020 - objednávka