Interiéry a exteriéry

Fotografie interiérů a exteriérů, či jednoduše fotografie architektury je obor, na který se ve své komerční tvorbě primárně zaměřuji. Chcete zachytit prostor domu, bytu, restaurace, hotelu či jiné stavby tak, aby vynikly jeho kvality, velikost, zajímavé architektonické řešení, atmosféra? Umím pracovat se všemi typy a velikostmi prostoru a umím zvýraznit jeho nejpůsobivější prvky tak, aby vynikl mezi ostatními a zval ke koupi či návštěvě.

Ať již provozujete gastronomický podnik, hotel apod., či nabízíte prodej / pronájem nemovitosti, vždy platí heslo – “Fotky prodávají“. Právě podle fotografií se zákazníci nejčastěji rozhodují, zda váš podnik navštíví, nebo zda se budou o vaší nemovitost dále zajímat. Rozdíl v kvalitě (a tedy schopnosti přitáhnout pozornost a prezentovat daný prostor v co nejlepším světle) fotografií mezi amatérským a profesionálním zpracováním přitom může být obrovský a znamenat rozdíl mezi bytím a nebytím. Kdo nepodceňuje sílu fotografie při prezentaci, má vždy převahu.

REFERENCE

"Dát tuto realizaci nafotit právě Markovi se ukázalo jako velmi dobrý tah. Práce se ujal s velkou zodpovědností k danému objektu a tématu. Mým cílem bylo aby na fotografiích vynikala autentičnost prostoru která bude sloužit k oslovení potencionálních zákazníků a zároveň poukáže na jedinečnost a duši daného prostoru. Cíl byl bravurně splněn a díky této nové prezentaci se zvýšila návštěvnost na portálu Airbnb spolu s podstatným navýšení rezervací. Skvělá práce. Děkuji K."

- Kateřina M. - apartmány Airbnb

"MAREK ONDRÁČEK JE PROFESIONÁL, VŽDY PŘIPRAVENÝ A SE ZODPOVĚDNÝM PŘÍSTUPEM K PRÁCI. VÝSLEDKEM SPOLUPRÁCE PŘI POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ NAŠÍ RESTAURACE JSOU VYSOCE KVALITNÍ SNÍMKY, KTERÉ PERFEKTNĚ SPLNILY NAŠE ZADÁNÍ A OČEKÁVÁNÍ."

- Jaroslav Hykl, majitel Villa Richter

"Absolutní spokojenost s prací pana fotografa . Preciznost, kompetentní přístup a výborný výsledný efekt . Děkuji za velmi příjemnou spolupráci ."

– Jana H. - apartmán Airbnb

previous arrow
next arrow
Slider

PŘÍPADOVÁ STUDIE – VILLA RICHTER

Pro názorné ukázání, jakým způsobem pracuji a jaký může být výstup mé práce, jsem pro vás připravil tuto případovou studii ze zakázky pro Villa Richter. Studie obsahuje stručný popis povahy a požadavků zakázky, způsobu nafocení fotografií a ukázky před a po úpravách fotografií. Pro její zobrazení stačí kliknout na nadpis nebo kterýkoli z obrázků níže.

Galerie

previous arrownext arrow
previous arrow
next arrow
Slider

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ