Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

MAREK ONDRÁČEK

Fotograf interiérů a architektury

Fotograf interiérů, architektury a nemovitostí pro architekty, interiérové designéry, developery, výrobce nábytku a interiérových doplňků, provozovatele prodejen a podniků, realitní kanceláře i jednotlivce, kterým záleží na skutečně kvalitní a profesionální prezentaci.

Kateřina M.
apartmán Airbnb, Praha

Dát tuto realizaci nafotit právě Markovi se ukázalo jako velmi dobrý tah. Práce se ujal s velkou zodpovědností k danému objektu a tématu. Mým cílem bylo aby na fotografiích vynikala autentičnost prostoru která bude sloužit k oslovení potencionálních zákazníků a zároveň poukáže na jedinečnost a duši daného prostoru. Cíl byl bravurně splněn a díky této nové prezentaci se zvýšila návštěvnost na portálu Airbnb spolu s podstatným navýšení rezervací. Skvělá práce. Děkuji K.

Jaroslav H.
Villa Richter
majitel

MAREK ONDRÁČEK JE PROFESIONÁL, VŽDY PŘIPRAVENÝ A SE ZODPOVĚDNÝM PŘÍSTUPEM K PRÁCI. VÝSLEDKEM SPOLUPRÁCE PŘI POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ NAŠÍ RESTAURACE JSOU VYSOCE KVALITNÍ SNÍMKY, KTERÉ PERFEKTNĚ SPLNILY NAŠE ZADÁNÍ A OČEKÁVÁNÍ.

Jana H.
apartmán Airbnb, Praha

Absolutní spokojenost s prací pana fotografa . Preciznost, kompetentní přístup a výborný výsledný efekt . Děkuji za velmi příjemnou spolupráci.

Barbora K.
Severočeská galerie výtvarných umění v Litoměřicích

Pan Ondráček je skvělý fotograf. Jeho fotky jsou kvalitou perfektní a navíc umí “vidět” – ví co a jak vyfotit, takže výsledek je ve všech směrech bez chyby. Doporučuji.

REFERENCE