Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

NABÍDKA

Fotografování interiérů a architektury

Mé služby ocení zejména ti, kterým záleží na kvalitní a profesionální prezentaci – v tom se totiž naše přístupy protínají. Mým cílem je tvořit fotografie, které mají maximální technickou, estetickou i prodejní kvalitu a důstojně a podmanivě reprezentují daný objekt či produkt. Ve své tvorbě tedy vždy usiluji o tento výsledek, namísto rychlého dodání “nějakých fotek” za nejnižší cenu.

Co dostanete při objednání mých služeb:

  • Mé po více než 15 let vytvářené know-how v oblasti fotografování se zaměřením na architekturu a krajinu.
  • Pracuji se špičkovým softwarem pro úpravu fotografií (Adobe Photoshop, Capture One, Luminar) a mám obsáhlé a letité znalosti jeho užití pro tvorbu působivých fotografií.
  • Používám moderní profesionální foto techniku, včetně výkonných záblesků a rozmanitého příslušenství.
  • Můj zápal pro věc – fotografování je pro mě víc než jen „práce“. Žiju jím a neustále se snažím posouvat v něm dále. Mé fotografie jsou jako mé děti a jsem v nich osobně zainteresovaný a motivovaný tvořit je takové, abych se pod ně mohl s dobrým pocitem podepsat.

ČÍM SE ZABÝVÁM

SPEDOS - VŠCHT
FOCENÍ INTERIÉRŮ A EXTERIÉRŮ
Pod focení interiérů a exteriérů spadají rozličné prostory restaurací a hotelů, kanceláří, prodejen a showroomů, výrobních prostor, ordinací a mnohých dalších. Kvalitní profesionální fotografie, které tvořím, dokáží v zákaznících vzbudit zájem a nalákat je k návštěvě nebo koupi.
Architektura a design
FOCENÍ ARCHITEKTURY A DESIGNU
Fotograf architektury a designových prvků (nábytek a jiné vybavení) musí splňovat nejvyšší nároky na kvalitu fotografií. Spojení estetiky i praktické funkčnosti by mělo být vlastní jak samotné architektuře a designu, tak i fotografiím, které je prezentují. A právě tímto způsobem pracuji.
Nemovitosti
FOCENÍ NEMOVITOSTÍ A REALIT
Jako fotograf nemovitostí (realitní fotograf) pracuji na zakázkách pro realitní kanceláře a makléře, stejně jako pro soukromé subjekty, kteří nabízejí nemovitosti k prodeji či pronájmu. Fotografie nemovitostí je specifický obor, kde hraje roli kvalita, rychlost i cena. Přizpůsobuji tomu svou nabídku, kterou vám rád vypracuji na základě vaší poptávky.

Mým cílem je zachytit prostory, které navrhujete, provozujete v nich své služby nebo je prodáváte / pronajímáte v tom nejlepším světle, protože na tom záleží. Většina lidí je totiž poprvé neuvidí naživo, ale prostřednictvím internetu, kde kvalitní fotografická prezentace hraje zásadní roli. To samé platí také o nábytku a interiérových doplňcích, které také fotografuji.

Chci vašim stavbám, prostorám i výrobkům poskytnout kvalitní a podmanivou fotografickou prezentaci.

Tvořím své fotografie tak, aby přitáhly pozornost k danému objektu a prodaly ho –  ať už médiím při prezentaci architektonického díla, potenciálním hostům restaurace či hotelu, nebo zájemcům o koupi. Tento záměr prostupuje celou mou tvorbu od fotografování na místě, po úpravy v grafickém editoru. Nejde při tom jen o to, aby fotografie “hezky vypadaly”, ale aby skutečně upoutaly a vzbudily v pozorovateli chuť místo vidět na vlastní oči.

Kateřina M.
apartmán Airbnb, Praha

Dát tuto realizaci nafotit právě Markovi se ukázalo jako velmi dobrý tah. Práce se ujal s velkou zodpovědností k danému objektu a tématu. Mým cílem bylo aby na fotografiích vynikala autentičnost prostoru která bude sloužit k oslovení potencionálních zákazníků a zároveň poukáže na jedinečnost a duši daného prostoru. Cíl byl bravurně splněn a díky této nové prezentaci se zvýšila návštěvnost na portálu Airbnb spolu s podstatným navýšení rezervací. Skvělá práce. Děkuji K.

Jaroslav H.
Villa Richter
majitel

MAREK ONDRÁČEK JE PROFESIONÁL, VŽDY PŘIPRAVENÝ A SE ZODPOVĚDNÝM PŘÍSTUPEM K PRÁCI. VÝSLEDKEM SPOLUPRÁCE PŘI POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ NAŠÍ RESTAURACE JSOU VYSOCE KVALITNÍ SNÍMKY, KTERÉ PERFEKTNĚ SPLNILY NAŠE ZADÁNÍ A OČEKÁVÁNÍ.

Jana H.
apartmán Airbnb, Praha

Absolutní spokojenost s prací pana fotografa . Preciznost, kompetentní přístup a výborný výsledný efekt . Děkuji za velmi příjemnou spolupráci.

Barbora K.
Severočeská galerie výtvarných umění v Litoměřicích

Pan Ondráček je skvělý fotograf. Jeho fotky jsou kvalitou perfektní a navíc umí “vidět” – ví co a jak vyfotit, takže výsledek je ve všech směrech bez chyby. Doporučuji.

UKÁZKA ÚPRAVY FOTOGRAFIÍ

Samotné fotografování lokace je jen špička ledovce. Vedle důkladné přípravy představuje podstatnou část práce zejména úprava fotografií, která je nedílnou součástí každé zakázky. V postprodukci je možné docílit výrazného posunu fotografií na vyšší úroveň kvality a doladit záměr k dokonalosti.

Důležitou součástí mé práce je také komunikace s klientem. Zakládám si na otevřené, přátelské a srozumitelné komunikaci. Rád s vámi proberu potřebné detaily týkající se focení daného objektu, aby bylo jasně stanovené, o jaké záběry nám jde a připravím vám ucelenou cenovou nabídku. V případě zájmu o mé služby mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře níže, nebo na jednom z kontaktů.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

REFERENCE