PROJEKTY

Fotografie interiérů a architektury

"Dát tuto realizaci nafotit právě Markovi se ukázalo jako velmi dobrý tah. Práce se ujal s velkou zodpovědností k danému objektu a tématu. Mým cílem bylo aby na fotografiích vynikala autentičnost prostoru která bude sloužit k oslovení potencionálních zákazníků a zároveň poukáže na jedinečnost a duši daného prostoru. Cíl byl bravurně splněn a díky této nové prezentaci se zvýšila návštěvnost na portálu Airbnb spolu s podstatným navýšení rezervací. Skvělá práce. Děkuji K."

- Kateřina M. - apartmány Airbnb

"MAREK ONDRÁČEK JE PROFESIONÁL, VŽDY PŘIPRAVENÝ A SE ZODPOVĚDNÝM PŘÍSTUPEM K PRÁCI. VÝSLEDKEM SPOLUPRÁCE PŘI POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ NAŠÍ RESTAURACE JSOU VYSOCE KVALITNÍ SNÍMKY, KTERÉ PERFEKTNĚ SPLNILY NAŠE ZADÁNÍ A OČEKÁVÁNÍ."

- Jaroslav Hykl, majitel Villa Richter

"Absolutní spokojenost s prací pana fotografa . Preciznost, kompetentní přístup a výborný výsledný efekt . Děkuji za velmi příjemnou spolupráci ."

– Jana H. - apartmán Airbnb

previous arrow
next arrow
Slider

PŘÍPADOVÁ STUDIE – VILLA RICHTER

Pro názornou ukázku, jakým způsobem pracuji a jaký může být výstup mé práce, jsem pro vás připravil tuto případovou studii ze zakázky pro Villa Richter. Studie obsahuje stručný popis povahy a požadavků zakázky, způsobu nafocení fotografií a ukázky před a po úpravách fotografií. Pro její zobrazení stačí kliknout na nadpis nebo kterýkoli z obrázků níže.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ