Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

PHOTO PRINTS

You can view a photo how many times you want on the monitor or worse, on your smartphone’s display. But it will always be a more of a preview, where the full potential and beauty of the picture will never appear. Only when a photo is printed and also framed eventually, it suddenly starts to exist and you can enjoy the full depth of the captured motive.

Therefore I offer here my printed photos, so you can decorate the premises of your apartment, house or office. In these times of certain overflow of material objects of all kinds, there also increases the popularity of prints as beautiful gifts.

Decorate the wall of your home or office with a photo print, which makes the full depth of a photography shine

Fotografie je možné vytisknout v různých rozměrech. Rozměry, které nejsou uvedené v tabulce níže, budou vypočítány dle nejbližších rozměrů.

Tisk je realizován buď na fotografický lesklý či matný papír, k němuž je možné přidat rám (případně i paspartu), nebo na oblíbenou KAPA desku s laminací, jež zajišťuje trvanlivost barev desítky let. Také KAPA desku je možné (a zvláště u větších velikostí nutné) doplnit rámem. Samozřejmě je možné také jiné, individuální řešení.

Všechny fotografie jsou tištěny jako limitované edice o celkovém počtu 625 ks, s následujícím rozdělením:

Malý formát (okolo 30×20) … 500 ks

Střední formát (okolo 60×40) … 100 ks

Velký formát (90×60, případně větší) … 25 ks

Každý kus obdrží vlastní číslo a certifikát autenticity podepsaný autorem. Po dovršení tohoto množství jsou fotografie vyřazeny z prodeje.

Ceny jednotlivých fotoobrazů se budou měnit dle počtu prodaných kusů – čím méně jich bude zbývat k prodeji, tím vyšší bude jejich cena. Kdo tedy koupí včas, může ušetřit stovky i tisíce korun. Zvláště ve velkém formátu tedy půjde o sběratelské kusy s potenciálem růstu hodnoty, až budu slavným fotografem (nejpozději po mé smrti) :-).

1-7 ks fotoobrazů o rozměru 90×60 (nebo blízkého, dle poměru stran) bude vždy nad rámec edice vytištěno jako tzv. “artist’s proof”, neboli zpravidla první tisky ze série, které jsou vytištěny za přítomnosti autora a osobně zkontrolovány pro ověření kvality tisku. Nijak se v praxi neliší od ostatních tisků z limitované edice, jde ale svým pojetím o speciální kusy, které se prodávají až v případě rozprodání všech ostatních kusů z edice.

V případě objednání více kusů je možné dle velikosti objednávky poskytnout množstevní slevu.

Fotografie nemají jednotnou cenu, neboť jejich hodnota a unikátnost se liší kus od kusu. Některé fotografie, jichž podobných existuje více, oceňuji nižší cenou, zatímco jiné, které jsou tím či oním způsobem unikátní (např. projekt Tulák) hodnotím výše. Níže uvedené ceny jsou tedy orientační a představují jen ohraničení nejnižších a nejvyšších cen. Cenu konkrétní fotografie sdělím na základě Vaší poptávky (viz poptávkový formulář níže).

V případě objednání více kusů je možné dle velikosti objednávky poskytnout množstevní slevu.

PRICE LIST OF PHOTO PRINTS

The photos listed below are for sale via FineArt America, which completely takes care of printing, payment and shipment to the customers. This asures a professional service and a stable high quality of prints.

The photos not listed here are also available for buying – you can contact me regarding it using the form below. Just pick up the photo you like in my Gallery, copy its URL and paste it (or write its name) in the Subject field of the Inquiry form.

Inquiry form