Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE

Líbí se vám mé fotografie a chtěli byste je použít na svůj web, sociální sítě, do tištěného magazínu, na pohlednice či na reklamní předměty? Zde můžete poptat mé fotografie v digitální formě, určené jak pro web, tak pro další tisk.

Kvalitní fotografie pozvedne vzhled webových stránek, sociálních sítí i článku v magazínu.

Fotografie jsou k dispozici v různých rozlišeních – některé starší mají cca 5MPx, novější již kolem 16MPx či 20MPx a z toho mnohé krajinářské pak až 80MPx. Pro potřeby použití na webu nebo v tištěném magazínu však více než dostačuje rozlišení v rámci jednotek MPx. V poptávkovém formuláři můžete jednoduše vybrat rozlišení malé, střední, velké a nejvyšší možné, přičemž konkrétní požadavek můžete specifikovat v textu Vaší zprávy.

Cena fotografie velmi závisí na její konkrétní velikosti, formě a rozsahu užití a samozřejmě na rozsahu práv, která se k ní vztahují. Jelikož takto může vzniknout množství variabilních kombinací, neuvádím zde žádné rozsahy cen a vše je o osobní domluvě. V poptávkovém formuláři nicméně můžete alespoň pro orientaci vyplnit, o co máte zájem, jako podklad pro další domluvu. Obvykle se však jedná spíše o stokoruny, než tisíce.

Stejně jako v případě fotoobrazů nemají fotografie jednotnou cenu, neboť jejich hodnota a unikátnost se liší kus od kusu. Některé fotografie, jichž podobných existuje více, oceňuji nižší cenou, zatímco jiné, které jsou tím či oním způsobem unikátní (např. projekt Tulák) hodnotím výše.

Pro výběr fotografie jednoduše navštivte sekci Galerie, klikněte na fotografii, která se Vám líbí a zkopírujte její URL (nebo napište její název) do předmětu Poptávkového formuláře níže.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Konkrétní forma licence bude stanovena na základě dohody.