Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

NABÍDKA

FOTOGRAFICKÉ WORKSHOPY

Není nad to spojit příjemné s užitečným. Na mých fotografických workshopech objevíte krásné lokace, dopřejete si pohyb i zábavu a k tomu se toho mnoho naučíte. Fotografování krajiny patří mezi nejpokročilejší a současně nejpopulárnější fotografické disciplíny. Ty povedené zpravidla musí sloučit mnoho prvků, které nemůžete ovlivnit – počasí, světlo a samotný krajinný ráz. Další pak ovlivnit můžete – volba kompozice, použitá technika, nastavení fotoaparátu a práce s grafickým editorem. Na mých workshopech se naučíte něco od každého. Přestože větru, dešti neporučíme a hory nepřemístíme, můžeme vhodným načasováním a nalezením dobré lokace docílit úchvatných záběrů.

FOCENÍ INTERIÉRŮ A ARCHITEKTURY

V rámci mé profesionální činnosti se zaměřuji především na fotografování interiérů a exteriérů, resp. obecně architektury. Chcete zachytit prostor domu, bytu, restaurace, hotelu či jiné stavby tak, aby vynikly jeho kvality, velikost, zajímavé architektonické řešení, atmosféra? Umím pracovat s různými typy a velikostmi prostoru a umím zvýraznit jeho nejpůsobivější prvky tak, aby vynikl mezi ostatními a zval ke koupi či návštěvě. Zakládám si také na přátelské a otevřené komunikaci se zákazníky.

FOTOOBRAZY

Fotografii si můžete kolikrát chcete prohlédnout na monitoru, nebo hůře na displeji mobilního telefonu. Vždy však půjde spíše o náhled, u něhož nikdy nevynikne plný potenciál a krása fotografie. Až teprve když je fotka vytištěná a případně dostane i rám, náhle začne reálně existovat a vy si můžete vychutnat plnou hloubku zachyceného motivu. Nabízím tedy své tištěné fotografie, abyste si jimi mohli vyzdobit prostory vašeho bytu, domu či kanceláře.

DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE

Líbí se vám mé fotografie a chtěli byste je použít na svůj web, sociální sítě, do tištěného magazínu, na pohlednice či na reklamní předměty? Zde můžete poptat mé fotografie v digitální formě, určené jak pro web, tak pro další tisk.