Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

FOTOGRAFOVÁNÍ SVATEB

Příležitostně se věnuji také fotografování svateb. V rámci svatební fotografie kombinuji moderní reportážní styl focení s osvědčenými aranžovanými fotkami. Mohu pokrýt vše od přípravy nevěsty (i ženicha), přes samotný obřad a focení nevěsty s ženichem, až po část veselky. Konkrétní způsob focení a výsledný vzhled fotografií je daný mými osvědčenými postupy, stejně jako vašimi specifickými představami a preferencemi.

FOTOGRAFIE JSOU ZHMOTNĚNÉ VZPOMÍNKY. KVALITNĚ UDĚLANÉ SVATEBNÍ FOTOGRAFIE DOKÁŽÍ PŘEDAT EMOCE A ATMOSFÉRU VAŠEHO VELKÉHO DNE.

CENÍK

Cena se odvíjí od rozsahu focení a lokality:

Obřad + skupinové foto

4.000 Kč

Aranžované focení nevěsty a ženicha

2.000 Kč

Příprava nevěsty (ženicha)

2.000 Kč

Oběd

1.000 Kč

Veselka

3.000 Kč


Náklady na dopravu dle lokality:

Praha, Praha-západ, Beroun, Rakovník, Kladno

1000 Kč

Středočeský kraj

1.500 Kč

Ostatní kraje – individuální domluva.

Dle rozsahu focení následně odevzdávám cca 100-200 upravených fotografií v digitální formě (JPG, příp. TIF).

Důležitou součástí mé práce je také komunikace s klientem. Zakládám si na otevřené, přátelské a srozumitelné komunikaci.

Preferuji osobní setkání s nastávajícími před svatbou, abychom mohli probrat vaše představy a případné detaily ohledně focení a abych vás také mohl alespoň trochu poznat a odhadnout, jaký přístup k focení by vám byl nejbližší. V případě zájmu o mé služby mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře níže, nebo na jednom z kontaktů.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ