Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA

Kalendář

Krajina Bytí 2024

Společně s kamarádem fotografem Milanem Strachotou jsme pro vás připravili nástěnný kalendář pro rok 2024 z našich krajinářských fotografií ve formátu A3.

Od zasněžených horských lesů, přes parky a výhledy romantické Prahy, mořská pobřeží a říční meandry, až po skalní města obklopená podzimními barvami listnatých lesů. Kalendář je především celoroční galerií krás přírody a namísto pouhého ukazatele dnů a měsíců dostanete předmět zkrášlující prostor kolem vás.

Kalendář je ve formátu A3 na šířku, vytištěný na lesklý křídový papír 200g/m2 a se spirálou a háčkem na pověšení.

Cena: 330,- Kč / ks -> platba předem bankovním převodem

Doprava: Primárně osobní převzetí v Praze – Dejvicích nebo Kobylisích nebo také v Unhošti a Berouně.

Kalendář posíláme také Zásilkovnou, kdy se k částce připočítává 110,- Kč poštovné (doprava na adresu nebo na výdejní místo) a 25,-Kč balné.

Objednávky můžete vyplnit pomocí formuláře níže, přičemž 5.11. je nejzazší termín pro objednání. Následně bude zadána výroba kalendářů, abychom je stihli rozeslat a předat do Vánoc.

Do výroby bude zadáno přesně tolik kusů, kolik si objednáte, z toho důvodu je nejpozději v den uzavření objednávek nutno zaplatit cenu kalendáře (případně i s poštovným a balným) bank. převodem. Info k platbě bude zasláno zájemcům obratem po odeslání objednávky.

Kalendář Krajina Bytí 2024 – objednávka

Leave a comment